SPOR: Beşiktaş’tan moral ziyareti!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş'tan moral ziyareti
Beşiktaş'tan moral ziyareti

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaşlı futbolculardan Tolga Zengin, Oğuzhan Özyakup, Necip Uysal ve Gökhan Gönül ile sanatçı Mustafa Sandal ve televizyoncu Esra Erol, Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla Hatay’a ziyarete gitti. Hatay’da İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin’i makamında ziyaret eden Fikret Orman ve Beşiktaşlı futbolculara Komutan Albay Uğur Ertekin, asker üniforması hediye etti.

Ziyaretin sonunda Hatay İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli Mehmetçiklerle Başkan Fikret Orman ve Veşiktaşlı futbolcular hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ayrıca, Hatay’da Fikret Orman ve Beşiktaşlı futbolcular Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile görüştü ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Mehmetçiklere dağıtılması için bin adet Beşiktaş formasını Afrin’e gönderdi.


https://twitter.com/ErolEsra/status/980486254591700997

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.