SPOR: Talisca korkuttu!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Talisca korkuttu
Talisca korkuttu

Beşiktaş – Aytemiz Alanyaspor maçında Talisca herkesi korkuttu. Maç sırasında rahatsızlanan Talisca yerde kalınca, sedye yardımı ile saha kenarına alındı. Maçın ardından konuyla ilgili açıklama yapan Talisca, sağlık probleminin olmadığını, yorgunluktan gözünün kararak, başının döndüğünü ve Şenol Güneş’ten oyundan almasını istediğini söyledi.

Ayrıca maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Talisca, ‘Takım olarak başarılıydık. Rakip işimizi zorlaştırsa da ilk yarıda tempomuz iyiydi. İkinci yarıda paslarda bazı hatalar yaptık. Önemli bir 3 puan kazandık.’ şeklinde konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.