SİYASET: Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı değişti!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı değişti
Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı değişti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeni başdanışmanı, 32 yaşındaki partinin eski Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Deniz Demir oldu. Atama hakkında açıklama yapan Deniz Demir, siyaseti nöbet değişimi olarak gördüğünü söyleyerek, ‘Nöbete 10 yıl önce Çankaya Gençlik Kolları’nda başladım ve daha sonra 4 dönem Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı yaptım. Başka bir nöbet değişimiyle de Ankara ana kademe il başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Bugünkü nöbet yerimiz olarak Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanlığını bana layık gören sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’na çok teşekkür ediyorum. Layıkıyla görevimi yerine getirmek için elimden geleni yapacağım.’ şeklinde konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50917 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.