EĞİTİM: İngilizce yaz okulu başvuruları başladı!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İngilizce yaz okulu başvuruları başladı!
İngilizce yaz okulu başvuruları başladı!

Sabancı Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan Lise Yaz Okulu kapsamında 13-16 yaş grubu için düzenlenecek olan İngilizce Yaz Okulu’na başvurular başladı. Kampüs ortamında eğlenceli aktivitelerle İngilizcelerini geliştirecek olan gençler için ikişer haftalık 3 dönem şeklinde düzenlenecek yatılı dil programına başvurular 1 Mayıs’a kadar yapılacak.

Tüm ders içeriği Sabancı Üniversitesi Diller Okulu Eğitim Görevlileri tarafından hazırlanacak. Kayıt işlemlerinden sonra öğrencilere gönderilecek olan Online Seviye Tespit sınavı ile İngilizce seviyesi belirlenerek, öğrenciler uygun olan sınıfa yerleştirilecek. Dersler 16 kişilik sınıflarda yapılacak ve uluslararası üniversite öğrencilerinden oluşan mento ekibi öğrencilere destek verecek. Ayrıca, Sabancı Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu’nda IB programlarına uygun ileri seviye (CEFR standardı C1-C2) sınıfları da yer alacak.

İlk dönem 2-13 Temmuz, ikinci dönem 16-27 Temmuz ve son dönem ise, 30 Temmuz-10 Ağustos tarihlerinde olacak. İngilizce derlerin dışında spor, sanat ve kültür alanında da etkinlikler yapılacak. Okula katılan öğrenciler eğitim süresi boyunca üniversitenin kampüs imkanlarından ücretsiz yararlanabilecek. Program sonunda başarılı olan öğrenciler, katılım sertifikası alacak.

Sabancı Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu’nun dönem başına ücreti 4.500 TL’dir. İsteyen öğrenciler her üç döneme de başvuru yapabilirler. Ancak, öğrencilerin eğitim boyunca Sabancı Üniversitesi yurtlarında konaklaması gerekmektedir.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50777 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.