SPOR: Lens şansını iyi kullanmadı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Başakşehir maçında oyuncu değişikliklerinde hata yaptığını açıkladı. Lensi ikaz etmesine rağmen ve istediğini yapmadığı için oyundan almalıydım. Hata yaptım açıklamasında bulundu. Şenol Güneş, Başakşehir maçının devre arasında adeta çıldırdı. Lens’in arkasından deparla gelen Adebayor’a dikkat etmeden top sürmesine çok sinirlenen tecrübeli teknik adam Hollandalı oyuncunun aynı işi F.Bahçe derbisinde de yaptığını hatırlattı. O maçtan sonra Lens’e, “Seninle sonra konuşacağız” diyen Güneş önceki akşam o konuşmalarını hatırlattı ve “Hala birşeyler kanıtlamaya çalışıyorsun, yeter artık” diye sert çıktı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, devre arasında Hollandalı futbolcu Lens’i oyundan çıkarmayı düşünürken Lens özür dileyince onu oyunda tuttu fakat 67’nci dakikaya kadar dayanabildi. Maçtan sonra da yaptığı açıklamada, “Oyuncu değişikliklerinde hata yaptım. Lens’i oyundan almalıydım” diyen Şenol Güneş, birinci derecede Hollandalı oyuncuyu hedef aldı. Oyunda kaldığı sürece 34 kez topla buluşan Lens, 15 pas attı ancak yüzde 60 isabet yakaladı; 10 orta denemesinden sadece 1’ini yerini buldu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.