TEKNOLOJİ: NASA gönüllüler arıyor

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

NASA kendi iklim programı hakkında dünyanın dört bir yanından gönüllüler arıyor. NASA katılımcılardan bulut fotoğrafları istiyor.

Bu sayede dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan farklı bulut tiplerinin tanınmasını hedef alıyor. NASA eğitim uzmanı Marile Colon Robles değişen iklim ile birlikte dünyanın çeşitli bölgelerindeki değişen bulut ve fırtına tiplerini incelemesini hedefliyor. Bu programa katılmak isteyenler iOS veya Android cihazınıza GLOBE Observer Programını indirmeniz yeterlidir.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.