SİYASET: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Afrin açıklaması!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afrin açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afrin açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale’de 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıl dönümü törenlerinde yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin şehir merkezinin, Türk Silahlı Kuvvetlerinin desteği ile Özgür Suriye Ordusu tarafından bu sabah 8:30 itibariyle tamamen kontrol altına alındığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmasında, “Çanakkale Deniz Zaferimizin 103. yıl dönümünü idrak ettiğimiz bu tarihi günde tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz. Böyle bir gençlik olduktan sonra Allah’ın izni ile yeni Çanakkale Zaferlerini yakalamaya hazırız” diyerek Afrin ile ilgili müjdeli haberi söyledi.

Şu anda orada Türk bayrağının dalgalandığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin operasyonunu en başından beri yürekten destekleyen milletimize şükranlarını sunarak, ‘Türkiye bir kez daha haklının, mazlumun yanında olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.’ dedi. Bölgeyi yaşanabilir hale getirecek ve bölge halkının en kısa sürede evlerine kavuşmaları için gereken her türlü adımın atılacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdaoğan, ‘Türkiye’nin ve milletimizin Suriye’nin ve Suriyelilerin bu ortak zaferi, terör örgütlerini aramıza bir hançer gibi sokmaya çalışanlara verilmiş en güzel cevaptır.’ şeklinde konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.