SPOR: Yönetimden Talisca hesabı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Kara Kartal’da Talisca hesapları. Yönetim Talisca’nın bonservisi almak için ince eleyip sık dokuyor. Bonservisi 25 milyon euro olan Talisca’nın satın alma opsiyonu olarak belirlenen 25 milyon Euro’dan 4 milyon Euro’nun çıkartılmasıyla bu sezon sonu için opsiyon 21 milyon Euro’ya düştü. Beşiktaş, 2 yıl önce yapılan sözleşme gereği Benfica’ya toplam 4 milyon euro kiralama bedeli ödedi. Bonservisi 25 milyon olan Talisca’nın böylelikle 21 milyon euro’ya düşmüş oluyor.
Satın alma opsiyonu olarak belirlenen 25 milyon Euro’dan 4 milyon Euro’nun çıkartılmasıyla bu sezon sonu için opsiyon 21 milyon Euro’ya düştü. Beşiktaş, Benfica ile yaptığı anlaşma gereği 6 aylık vadeler karşılığı yapacağı ödemelerle, Brezilyalı oyuncunun bonservisini alabiliyor. Bu durumda ilk ödemenin tutarı 3.5 milyon euro olacak. Geriye kalan 17,5 milyon Euro’yu 2.5 yılda yine 3.5 milyon Euro’luk taksitlerle ödeyecek. Kara Kartal’ın sözleşme gereği Benfica ile pazarlık yapmasına gerek yok. Tabii ki burada transferde son söz Talisca’ya ait. Siyah-Beyazlı kulüp Benfica ile anlaşmasına rağmen Talisca, Beşiktaş’tan ayrılmak isterse futbolcu kariyerine farklı bir takımda devam edecek.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.