SPOR: “Keyif almaya çalışacağız”

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Kara Kartal’ın Portekizli futbolcusu Quaresma bu akşam oynanacak Bayern Mühin maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Buraya kadar da gelmek büyük başarı olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu Quaresma, “Takımı kutlamak istiyorum, bu seviyeye ve bugünlere geldik. Bu seviyeye gelmek kolay değil. Büyük takım ve büyük oyunculara karşı oynayacağız. Burası zor bir seviye ve tadını çıkarmak istiyoruz. İnanıyorum ki herkesin zevk alacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Futbolda hatalara her zaman yer olduğunu belirten ve özellikle taraftar desteğini de arkalarına alacaklarını söyleyen Portekizli futbolcu, “Galibiyetle bitirmek istiyoruz. Tabii ki hedefimiz kesinlikle galibiyet. Önemli olan futbolcuların yüzde yüzünü sahada vermesi. Rövanş maçını ilk maçtan bağımsız olarak görüyoruz ve elimizden geleni yapacağız. Maçtan keyif almaya çalışacağız” ifadesini kullandı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.