SPOR: Dünya Beşiktaş’ı izliyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

YouTube kanalı en çok izlenen 20 kulüp arasında Siyah-Beyazlı kulüp Barcelona arkasından ikinciliği aldı. Interpress’in Deportes&Finanzas’ın hazırladığı verilere Youtube kanalında geçen ay izlenen 20 takım arasında Barcelona birinci olurken, Beşkitaş ikinci sırayı aldığı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre, Kartal Şubat ayında dünyada YouTube kanalı en çok izlenen 20 kulüp arasında yer aldığı ortaya çıktı.

Konuyla ilgili medyada inceleme yapan Interpress’in Deportes & Finanzas’ın hazırladığı verilerden derlediği bilgilere göre, Barcelona 15 milyon 842 bin 881 görüntülenme ile birinci olarak zirvede yer aldığı anlaşıldı. Beşiktaş, 7 milyon 85 bin 982 görüntülenme sayısı ile 2. sırada yer aldığı tespit edildi. Beşiktaş’ın ardından 5 milyon 457 bin 171 görüntülenme ile Paris Saint Germain gelirken, Manchester City’nin dördüncü oldu. Brezilya kulübü Flamengo’nun ise beşinci sırada yer aldığı görüldü. Bayern Münih 3 milyon 812 bin 617 görüntülenme ile 9. sırada yer alırken, Real Madrid ise 3 milyon 538 bin 131 görüntülenme ile listede kendine 12. sırada yer buldu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.