SİYASET: İçişleri Bakanlığı açıkladı!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

İçişleri Bakanlığı açıkladı
İçişleri Bakanlığı açıkladı

İçişleri Bakanlığı, son bir haftada yurt içinde 20 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, JÖH, PÖH, Jandarma Komando Birlikleri ile iç güvenlik operasyonları çerçevesinde TSK’nın hava ve kara unsurları tarafından 1079 operasyon gerçekleştirildi. Yapılan operasyonlarda, terör örgütüne yardım ve yataklık yapan, örgütlerle iletişimi olan 1064 kişi gözaltına alınırken, uyuşturucu, kaçakçılıktan 3530, düzensiz göçle mücadelede 104 olmak üzere toplam 3634 kişi gözaltına alındı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.