SPOR: Pepe’den çok özel açıklamalar

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Pepe'den çok özel açıklamalar
Pepe'den çok özel açıklamalar

Beşiktaş’a Real Madrid’ten transfer olan yıldız futbolcu Pepe, Beşiktaş Dergisi’nin Mart sayısında çok özel açıklamalar yaptı. Beşiktaş taraftarı için ‘Çılgın Beşiktaşlılar’ diyerek, devamlı onunla iletişim kurduklarını ve Beşiktaş’ta oynaması gerektiğini, internette karşısına çıkarak onu Beşiktaş’a davet ettiklerini söyledi ve ‘Bu çok eğlenceliydi’ dedi. Quaresma ile arkadaş olduğu için, onunla konuşup kararını verdiğini ifade etti.

‘Beşiktaş, aile kavramına en iyi sahip olan takım.’ diyen Pepe sözlerine şu şekilde devam etti: Kadın, erkek, çocuklar Vodafone Park’ta çok güzel bir ahenk yaratıyor. Beşiktaş’ın en büyük güzelliği ve en üstün özelliği taraftarının bu özelliği. Bunu diğer takımların tribünlerine bakarak görebilirsiniz.

Maçları kaybettikleri zaman çok üzüldüklerini dile getiren Pepe, tüm hafta boyunca çok çalışıp emeklerinin karşılığını almak istediklerini söyleyerek, ‘Fakat, kaybetsek de bir sonraki hafta var, futbolun da güzelliği burada, her zaman ileriyi düşünmek gerek.’ dedi.

Yıldız oyuncu Pepe, ‘Vodafone Park’ın çimlerine basmak, ailem ve kızlarımla zaman geçirmek ve sevdiğim mesleği yapmak harika bir duygu. Bu nedenle bazen kendimi seçilmiş insan gibi hissediyorum.’ şeklinde konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.