SİYASET: ‘Bayrağımızı dikmenin zamanı geldi!’

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Bayrağımızı dikmenin zamanı geldi
Bayrağımızı dikmenin zamanı geldi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında flaş açıklamalarda bulundu. Zeytin Dalı Harekatı hakkında konuşan Bahçeli, ay yıldızlı bayrağı Afrin’e dikme zamanının geldiğini söyledi. CHP’nin seçim barajı hakkındaki düşüncelerini eleştiren Devlet Bahçeli, CHP ve yedeklerinin koalisyon uydurması ile çelme takmaya çalıştığını, her barajın üzerinde vicdan barajı olduğunu, hiç bir barajın MHP’nin ilerlemesine engel olamayacağını söyledi ve Cumhur ittifakının kazananının Türkiye, karlı çıkacak olanın da Türk milleti olduğunu sözlerine ekledi.

‘Bayrağımızın Afrin’e dikilmesinin zamanı geldi’
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zeytin Dalı Harekatı hakkında yaptığı konuşmasında, artık Türk Bayrağının Afrin’e dikilmesinin zamanının geldiğini söyledi. Kuzey ve batı cephelerinin birleştiğini, teröristlerin paniğe kapıldığını ve üstlerine yıldırım gibi inerek teröristleri çukura gömelim dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.