TURİZM: Palmarina, CNR Avrasya Boat Show 2018’de

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Palmarina Bodrum
Palmarina Bodrum

Palmarina Bodrum, yeni sezon başlamadan önce tüm denize gönül verenleri CNR Expo Hall 2’de bulunan standında ağırladı. İngiliz The Yacht Harbour Association tarafından süper yat marinaları kategorisinde verilen 2018 Gold Anchor (Altın Çapa) ödülü sahibi Palmarina Bodrum, CNR Avrasya Boat Show 2018’de de süper yat ve mega yat tutkunlarının vazgeçilmez destinasyonu oldu.

135 metre uzunluğa kadar 69 adet süperyatı ağırlama kapasitesi ve toplamda da 620 yat ağırlama kapasitesi ile Bodrum Yalıkavak’ta eşsiz bir marina deneyimi sunan Palmarina, fuar süresince yeni kontrat yapanlara ve kontratını yenileyenlere özel fırsatlar sunuyor.

PALMARINA’DAN VAZGEÇEMEYENLERE ÖZEL FIRSATLAR
Yeni yıllık bağlama yapanlara %10 indirim ve ek 1 ay ücretsiz bağlama imkanı sağlayan Palmarina, ön ödemeyi 15 Mart’a kadar gerçekleştirenler için bu oranı %15’e kadar yükseltiyor.

Palmarina, kendinden vazgeçemeyenler ve yıllık bağlama sözleşmelerini yenileyenler için de fuara özel kampanyalı fiyatlar sunuyor.

Birinci ve ikince kez yıllık bağlama sözleşmesini yenileyenlere %15 indirim ve ek 1 ay ücretsiz bağlama imkanı sağlarken, sözleşmesini üçüncü kez yenileyenlerde ücretsiz bağlama süresi 2 aya ulaşıyor. Bu özel kampanları kaçırmamak için tekne sahiplerinin 15 Mart’a kadar ön ödemelerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Her yıl “Dünyanın En İyi Marina”larına verilen Altın Çapa 2018 ödülünü Ocak ayında teslim alan Palmarina Bodrum, karada 10 bin metrekarelik kara park alanı, 260 ve 100 tonluk travel lift’leri ve kıyıda bin amperlik kesintisiz güç kaynağı ile eşsiz bir marina deneyimi sunuyor.

Dünyanın önde gelen 100’den farklı markasına ev sahipliği yapan, Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan gurme restoranları, butik otelleri ve AB normlarındaki Mavi Bayraklı plajıyla deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlayan Palmarina, tüm deniz ve yat tutkunlarını yeni sezonda Yalıkavak’a davet ediyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

YOUTUBE ABONE OL!.. CANLI YAYIN TEKRARLARI DİNLE

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50708 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.