ALIŞVERİŞ: ‘Hayat en güzel hediye’

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Paşabahçe Mağazaları
Paşabahçe Mağazaları

Paşabahçe Mağazaları, Sevgililer Günü’nde özel hediyelerle sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri mağazalarına davet ediyor. “Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile ev ve yaşam alanları için fikirler ve önerilerle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, sevgisini özel bir hediyeyle ifade etmek isteyenler için yüzlerce farklı hediye seçeneği sunuyor.

Sevgililer Günü’ne Özel Tasarlanan “SenBen & BenSen” Kolonya Seti
Paşabahçe Mağazaları’nın Sevgililer Günü için özel tasarlanan kolonya seti ‘SenBen & BenSen’’in, kadın ve erkek için hazırlanmış özel içeriğiyle bu sene de büyük ilgi görmesi bekleniyor. Aşkın içinize işleyen kokusundan ilhamla tasarlanan ‘SenBen & BenSen’ Kolonya Seti; birbirini bütünleyen ambalajı ile dikkat çekiyor.

Sevgililer Günü’ne özel kahve fincanları, kupalar, resim çerçeveleri, kalpli minderler ve sevgiliye hazırlanacak sofraları süsleyecek yüzlerce ürün Sevgililer Günü için mağazalardaki raflarda yerini aldı. Paşabahçe Mağazaları, sevgilisini mutlu etmek isteyen herkes için ister mağazalardan isterlerse de www.pasabahcemagazalari.com üzerinden hediye seçme imkanı sunuyor.Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.