ALIŞVERİŞ: Kış bronzluğu için ipuçları

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

bronz
bronz

Yazın sahip olduğunuz bronzluğunuzu mu kaybettiniz? Bacak dekoltenizin seksapel dozunu yükseltmek ya da cildinize sağlıklı bir renk kazandırmak için bronz ışıltıdan yardım alabilirsiniz. Soğuk geçen ayları sıcak iklimlerin dokunuşuyla ısıtmak için oto-bronzer ürünlerden faydalanın. Çekici kış bronzluğunun 5 kilit noktasını bir araya getirdik.

The Body Shop Round Body Brush
The Body Shop Round Body Brush

Cildi Hazırlayın
Kışın kuruyan ve dokusu bozulan ciltte ürün homojen bir şekilde dağılmayabilir ve parçalı, istenmeyen bir görünüm oluşabilir. Kuru fırça tekniği ya da parçalı peelinglerden faydalanarak cildinizi kuru, ölü deriden arındırın ve eşitleyin.

Caudalie Vine Body Butter
Caudalie Vine Body Butter

Nemlendirmeyi Unutmayın
Nemli ve yumuşak bir doku bronzlaştırıcı ürünün parlak, sağlıklı ve çekici bir sonuç vermesi için oldukça önemli. Cildinizi ölü deriden arındırdıktan sonra derinlemesine nemlendirici özellikli ve çabuk emilen bir ürünle cildin ihtiyacı olan nemi karşılayın.

Dior Bronze Self Tanning Oil Natural Glow
Dior Bronze Self Tanning Oil Natural Glow

Yağ Bazlı Ürünlere Yönelin
Yağ bazlı ürünler bu aşamada oldukça faydalı olabilir. Özellikle oldukça kuru ve hassas bir cilde sahipseniz bronzlaştırırken nemlendiren, bakım yapan ürünlerle bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

St.Tropez Gradual Tan Tinted Everyday Body Lotion
St.Tropez Gradual Tan Tinted Everyday Body Lotion

Acele Etmeyin
Cilt tonunuz açıksa veya bir bronzlaşma geçmişiniz yoksa cilt tonunuzla uyumlu, kontrast yaratmayan renklere sahip ürünleri tercih edin. Ürün uygulama adımları arasında birkaç gün bırakarak rengin iyice cildinizle bütünleşmesini sağlayabilirsiniz.

Josie Maran Argan Liquid Gold Self Tanning Face Oil
Josie Maran Argan Liquid Gold Self Tanning Face Oil

Test Edin
Vücut için kullanacağınız ürünleri bilek ve bacağınızın iç tarafında, yüz için olan ürünleri ise köprücük kemiğiniz üzerinde test edin. Uygulama öncesi yapacağınız bu kontrolle istenmeyen, yapay duran kontrast görünümlerin önüne geçebilirsiniz.

Cover FX Custom Enhancer Drops Sunlight
Cover FX Custom Enhancer Drops Sunlight

Bonus: Makyaj Hilelerinden Faydalanın
Vücudunuz için büyük bir süngerle uygulayacağınız vücut fondöteni ya da yüzünüz için cildinizden bir-iki ton koyu pudrayı yüzünüzün yüksek bölgelerine yayarak anlık bir brozluk elde edebilirsiniz. Işıltılı bir görünüm için altın alt tonlu bir highlighter’ı fondöteninize karıştırabilirsiniz.

VOGUE

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.