AKTÜEL: ​AKUT Spor Kulübü Sporcuları, Fransa’da Dünya Okullararası Kış Oyunlarında…

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

AKUT
AKUT

AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları, Fransa’nın Grenoble şehrinde 5-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası Okul Sporları Federasyonu Kış Oyunları Kayak yarışmalarında mücadele edecekler. AKUT Spor Kulübü’nün yaptığı duyuruda aşağıdaki ifadelere yer verildi:

AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşından 7 sporcumuz, toplam 12 sporcudan oluşan Türkiye Okullararası Takımı ile beraber, 7-8 Şubat’ta gerçekleşecek kayak yarışlarına katılmak üzere dün Fransa’ya gitti.

Alp Disiplini Kayak U16 kategorisinde AKUT Spor sporcuları Doruk Üstay, Erke Besler, Mina Baştan ve Peri Tüfekçi; U18 kategorisinde ise Kaan Şamgül, Tayra Tunca ve Zeynep Çolak yarışacaklar.

1968’deki Grenoble Kış Olimpik Oyunları’nın 50. Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen bu yılki kayak yarışlarına katılacak olan tüm sporcularımıza, başarılar diler, sporcularımızı yarışlara hazırlayan AKUT Kar Sporları antrenörlerine teşekkür ederiz.

AKUT Spor Kulübü Basın İlişkileri

AYÇA ÖZEN

AKUT VAKFI & AKUT SPOR KULÜBÜ BASIN SORUMLUSU

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.