BEŞİKTAŞ: Saygı gecesi

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Saygı gecesi
Saygı gecesi

Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği, Faruk Şüyün’ün hazırladığı ‘Ustalara Saygı’ etkinliklerinin 158.’si, çağdaş sanatımızın yaşayan en önemli temsilcilerinden Gültekin Çizgen için yapılacak. 13 Kasım Pazartesi günü Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek etkinliğe Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar da katılacak.
158’si düzenlenen ‘’Ustalara Saygı’’ gecesinde, başta fotoğraf sanatına yaptığı hizmetleri ve ülkemize kazandırdığı sanatsal değerleri 59 yıldır aralıksız sürdüren Gültekin Çizgen’e Saygı gecesine aralarında Doğan Hızlan, Tekin Ertuğ, Ali Saydam, Necip Sarıcıoğlu, Emre İkizler, Ekrem Özen, Nural Denker, Kazım Kurt, Ali İbrahim Yalçın, Başak Çizgen, Aylin Gözen, Birsen Geçikli, Bilge Cuntay’ın da olduğu farklı mesleklerden dostları ve ailesi katılacaklar…
Revnak Halk Müziği Korosu’nun mini bir konser vereceği gecede Gültekin Çizgen’in çalışmalarından fotoğraflar ve filmler gösterilecek, fuaye de eserlerinden örnekler sergilenecek. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın, da katılacağı bu anlamlı günde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız
Etkinlik: Ustalara Saygı – Gültekin Çizgen
Tarih: 13 Kasım 2017 Pazartesi
Yer: Akatlar Kültür Merkezi
Saat: 20.00
İletişim: 0545 565 07 72

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.