BEŞİKTAŞ: “Amacımız beş yıldızlı belediye olmak”

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

"Amacımız beş yıldızlı belediye olmak"
"Amacımız beş yıldızlı belediye olmak"

Kaliteden ödün vermemek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Belediyesi, Uluslararası Standartlar Örgütü’nden, ISO: 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası aldı. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, yaptığı konuşmada kalitenin önemine değindi, Beşiktaş’ın her geçen gün kurumsallaştığını belirtti.
Beşiktaş Belediyesi, mükemmellik yolculuğunda emin adımlarla yürüyor. Geçen sene 2016 yılı içinde 4 yıldıza sahip tek belediye olan Beşiktaş Belediyesi, Uluslararası Standartlar Örgütü’nden, ISO: 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası aldı. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar sertifikayı A1 Belgelendirme Genel Müdürü Erdem Işıklar’ın elinden aldı.
Kısa bir konuşma yapan Başkan Hazinedar Beşiktaş’ın her geçen gün daha da kurumsallaştığını belirtti ve şöyle devam etti: “Beşiktaş Belediyesi olarak hizmette kalite standartlarımızı her geçen gün yükselterek vatandaşlarımıza en iyi hizmeti bilgi güvenliğini de dikkate alarak veriyoruz. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikamızı aldığımız için mutluyuz. Amacımız beş yıldızlı bir belediye olmak, inşallah çok yakında gerçekleşecek. Beşiktaş Belediyesi artık liderler yetiştiriyor, son 3 yılda bunun somut örneklerini gördük. Belediye personelimiz, müdürlerimiz hepsi birer lider olma yolunda emin adımlarla yürüyor.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50517 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.