BEŞİKTAŞ: Ata’ya saygı yürüyüşü

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Ata'ya saygı yürüyüşü
Ata'ya saygı yürüyüşü

Beşiktaş Belediyesi, 10 Kasım’da Ata’ya saygı yürüyüşü düzenliyor… Beşiktaş’tan Dolmabahçe’ye insan zinciri. On binler dev Türk Bayrağıyla Dolmabahçe’ye yürüyecek! Ölümünün ardından tam 79 yıl geçti, Ne Türkiye onu, unutabildi, ne de dünya…Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, hayata gözlerini yumduğu yerde, Dolmabahçe Sarayı’nda on binlerce Beşiktaşlı”nın katılacağı anma töreniyle anılacak. Beşiktaş her yıl olduğu gibi bu sene de Ata’sına sahip çıkacak. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar bir kilometreyi aşan Türk bayrağını ön önde taşıyacak.

ON BİNLER ATA’NIN İZİNDE YÜRÜYECEK
Beşiktaş Belediyesi, Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 79 yıl dönümünde dev Türk bayrağı kortejiyle Ata’ya saygı yürüyüşü düzenliyor. Sabah saatlerinde Barbaros Sabancı Lisesi’nde önünden başlayacak olan dev kortej yürüyüşüne Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, STK’lar, siyasi parti temsilcileri ve binlerce vatandaş katılacak.

Her 10 Kasım’da dev Türk bayrağı kortejiyle rekorlara imza atan Beşiktaş Belediyesi yine geleneği sürdürecek, genci, yaşlısı, çalışanı, 7’den 70’e herkes yine 10 Kasım’da Barbaros Bulvarı’ndaki Sabancı Anadolu Lisesi’nde saat 08.00’de buluşacak, Dolmabahçe Sarayı’na kadar ellerinde Türk bayrakları ve Atatürk resimleriyle yürüyerek insan zinciri oluşturacak. Atatürk’ün ölümünün 79. Yıl dönümünde yine Beşiktaş üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirecek.


Tarih: 10 Kasım Cuma
Yer: Barbaros Bulvarı- Sabancı Lisesi Önü
Saat: 08.00

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50525 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.