MAGAZİN: Inna’dan çekici erkek yorumu!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Inna
Inna

Başarılı ve güzel pop şarkıcısı Inna, erkeklerin nerede puan topladığını ve hangi hatalarla gözden düştüğünü anlattı. İşte Inna’dan çok özel açıklamalar:

OLMAZSA OLMAZ ÜÇLÜ
Sözüne güvenilir, kibar ve işi konusunda tutkulu erkekler beni etkiler. Bana güvenin, birçok kadın da bu konuda benimle tam olarak aynı fikirde.

KUSURSUZ RANDEVU
Kadınlar bir erkekle ilk kez randevuya çıktıklarında, daha önce bilmedikleri bir yere götürülmekten hoşlanırlar. Çok pahalı ve fiyakalı bir yer olmak zorunda
olduğunu da düşünmeyin. Kendine has bir havası olan, cool bir mekân yeterli.

AFFEDİLMEZ HATA
İlk randevuda beni karşımdaki erkekten tamamen soğutan şey, kaba ve uygunsuz davranmasıdır. Bunu yaparsa, ikinci bir randevuyu koparması imkânsız diyebilirim. Bununla birlikte herhangi bir konuda yalan söylediğini hissedersem de şansı kalmaz.

ÖZGÜVEN DEYİP GEÇME
Kendine güvenen erkekler benim için her zaman daha çekicidir. Ama özgüvenli bir erkekle kibirli bir erkek olmak arasındaki çizgiyi bilmek çok önemli. Bunların ikisi bambaşka şeylerdir. Önemli olan kendinize olan güveninizi gösterirken, alçakgönüllü olmayı da becerebilmek.

DIŞ GÖRÜNÜM DE ÖNEMLİ
Erkekler dış görünüme ne kadar önem veriyorsa, kadınlar da o kadar önem verir. Aksini söyleyenlere inanmayın. Zaten demin bahsettiğim özgüven konusunda
dış görünümün de katkısı büyük. Bir erkek kendine bakıyorsa ve vücuduna değer veriyorsa, bu kendine saygısını gösterir. Bu da kadınlar için önemli bir kriter.

MEN’S HEALTH TÜRKİYE

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.