ALIŞVERİŞ: Louis Vuitton tuhaf şeyler peşinde

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Louis Vuitton
Louis Vuitton

Şimdiye kadar yarattığı koleksiyonlardan ve defilelerden, Louis Vuitton’un kreatif direktörü Nicolas Ghesquière’nin bilimkurgu hayranı olduğunu anlamak çok da zor değil. Paralel evren, alternatif zaman çizelgeleri ve fütürizm, Louis Vuitton podyumunun olmazsa olmazı. Daha önce defilelerinde bir Star Wars karakterinden ya da Ghost In The Shell filminin soundtrackinden beslenmiş olan tasarımcı; bu sezon koleksiyonunda, Netflix’in popüler dizisi Stranger Things’e yer verdi.

Nicolas Ghesquière’nin podyumundaki metalik kıyafetler ve çiçekli bluzlar arasında, şüphesiz ki en dikkat çeken şey, çiçekli şifon bir gömlek ve pembe pantolon üzerine giyilen, dizinin genç oyuncularının yer aldığı posterin basılı olduğu 80’ler tarzı tişört oldu.

Geçtiğimiz yıl heyecan verici bir proje vaat ederek, Paris’teki Louis Vuitton karargahına dizinin oyuncularını davet eden Ghesquière, “Geçen sezon çocuklarla tanıştım, çok iyi vakit geçirdik. Konuştuk ve defilede, kısa bir süre sonra çıkacak olan diziye, küçük bir atıfta bulunulmasının eğlenceli olduğunu düşündük.” dedi.

Tişörtün ne zaman satın alınabileceği konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak Ghesquière’in Stranger Things’in 31 Ekim’de yayınlanacak olan yeni sezonu için heyecanlı olduğunu tahmin edebiliriz.

VOGUE

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.