SPOR: Mükemmel hoca!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Adriano,Şenol Güneş
Adriano,Şenol Güneş

Adriano, Şenol Güneş için ‘Onunla birlikte son bir yılda gerek hayat gerekse futbol olarak çok şey öğrendim’ dedi. Beşiktaş’ın tecrübeli oyuncusu Adriano, teknik direktör Şenol Güneş için övgü dolu ifadeler kullandı. Sevilla ve Barcelona gibi İspanya’nın iddialı takımlarında forma giydikten sonra Beşiktaş’a gelen 32 yaşındaki futbolcu, “Son bir yılda gerek hayat gerekse futbol anlamında birçok şey öğrendim. Güneş hocanın bu noktada çok katkısı var. Özellikle sorumluluk almayı öğrenme kısmında. Şenol Hoca, mükemmel bir antrenör” ifadelerini kullandı. Beşiktaş’ta yeniden özgüven kazandığını belirten Adriano, kariyerine Türkiye’de devam etmek istediğini söyledi.

FOTOMAÇ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.