SPOR: Ayrılık sinyali

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Oğuzhan Özyakup
Oğuzhan Özyakup

Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu “Avrupa’ya gitme hedefim olsa da soru işareti yaratabilecek ihtimallerle ilgilenmiyorum. Emin olmadan asla hareket etmem” dedi. Beşiktaş kaptanı Oğuzhan Özyakup, Avrupa’ya gitme hedefinden vazgeçmiyor. Socrates dergisine röportaj veren siyah-beyazlı futbolcu, uygun teklifin gelmesi halinde kariyerine yurt dışında devam edebileceği mesajını verdi. Kariyer planlarıyla ilgili konuşan Oğuzhan, “Avrupa’ya gitme hedefim olsa da kafamda soru işareti yaratabilecek ihtimallerle ilgilenmiyorum. Emin olmak istiyorum, kararsız kalmak istemiyorum. Keşke demek istemiyorum, emin olduğumda o adımı atabilirim” dedi.

TECRÜBE KAZANDIK
ŞENOL Güneş’in Beşiktaş’ın başına geçmesinin ardından büyük bir özgüven kazandığını belirten 25 yaşındaki futbolcu, Güneş ile takım için yeni bir sayfa açıldığını söyledi. Oğuzhan, Pepe ve Negredo gibi isimlerle tecrübe anlamında da önemli ölçüde geliştiklerini ifade etti.

KİTAP YAZARSAM…
OĞUZHAN, A Milli Takım’ın, Ukrayna ve Hırvatistan ile oynadığı maçların kadrosuna sonradan dahil edilmesiyle ilgili, “Bir gün kitap yazarsam o 12 günlük süreci kesinlikle anlatacağım” değerlendirmesini yaptı.

FOTOMAÇ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.