EKONOMİ: Kredi çekecekler dikkat!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

banka
banka

Bankalar, Kurban Bayramı için kredi çekecekler ile ilgili kampanyalarını duyurdu. Bayram tatilinde nakit ihtiyacı olan vatandaş için bankalar kredi kampanyalarını açıkladı.Bankalar Kurban Bayramı kredi kampanyalarını duyurdu. İşte faiz oranı ve vade seçeneklerini açıklayan bankalardan bazıları…

FARKLI VADE VE TUTARLARDA KREDİ
Türkiye İş Bankası, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, değişik vade ve tutarlarda kredi seçeneklerini duyurdu.
6 Eylül’e kadar devam edecek kampanyada 48 ay vadede günde 5 TL’ye 5.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar farklı vade ve tutarlarda kredi imkânı sunuyor.

5.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık faiz oranı %1,29; toplam geri ödeme süresi olan 1.461 gün üstünden taksit tutarı günlük 4,87 TL’dir.

ÖDEME 3 AY SONRA
QNB Finansbank, Kurban Bayramı’nda nakit ihtiyacı olan müşterilere uygun faiz oranlı ve ödemeye 3 ay sonra başlayabilecekleri 48 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı.

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında müşteriler günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Üstelik QNB Finansbank müşterilerine, ödemelerine 3 ay sonra başlama fırsatı sağlıyor ve 48 aya kadar vadeli kredi kullandırıyor.

48 AYA KADAR VADELİ KREDİ
Garanti Bankası, Kurban Bayramı öncesi Bayram Kredisi kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında müşteriler, %1,29’dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade fırsatıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Kurban Bayramı kredisi hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, “Bayramın hem okulların açılmasından hemen önceki günlere hem de tatil dönemine denk gelmesi doğal olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha da artırıyor. Garanti olarak, müşterilerimizin bu dönemdeki ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla hazırladığımız ihtiyaç kredisi kampanyamızı, 48 aya varan vadeler ve çok uygun faiz oranlarıyla hayata geçiriyoruz. Müşterilerimiz, ihtiyaçlarını ertelemek durumunda kalmadan, kendilerine en uygun başvuru kanalından başvurularını kolayca yaparak Bayram kampanyamızdan yararlanabilirler.” dedi.

3 AY TAKSİT ERTELEMELİ, MASRAFSIZ KREDİ
Şekerbank, esnaf ve işletmelerin bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları için 250 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Kampanayada 3 ay taksit erteleme imkanı ve 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

Kampanya dahilinde masrafsız sunulan paketlerle, esnaf ve işletmelerden 1 yıla kadar hesap işletim ücreti ile havale ve EFT ücreti alınmıyor. 31 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca ‘Esnafım Kredisi’, ‘Taksitli Ticari Kredi’, ‘Ticari Taşıt Kredisi’, ‘Ticari Servis’ ve ‘Profesyonellere Kredi’ de esnaf ve işletmelere avantajlı faiz oranları ile sunuluyor.

Kampanya kapsamında bireysel müşterilerin de nakit ihtiyacı, 50 bin TL’ye kadar karşılanıyor. Bireysel müşterilere yönelik kampanya 8 Eylül’e kadar devam edecek.

3 AY ERTELEME 48 AY VADE
Burgan Bank, bayramda 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkanı sunan Bayram kredisi sayesinde müşterilerin nakit ihtiyacı gideriliyor. Burgan Bank Bayram Kredisi’ne Eylül ayı sonuna kadar başvurulabilecek.
Burgan Bank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Kuriş; “Bayramda nakit ihtiyacı olan müşterilerimize, 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkânı ile sunduğumuz Bayram Kredimiz uygun faiz oranlarıyla da yüzleri güldürüyor.

Geleneksel hale getirdiğimiz bayram kredimizle bayramın coşkusuna katkıda bulunmak istiyoruz. Bayram planlarını erteleyen müşterilerimizi de düşünerek Bayram Kredisi’ne son başvuru tarihini 30 Eylül 2017 olarak belirledik. Burgan Bank ailesi adına herkesin Kurban bayramını huzurla ve hayallerindeki gibi geçirmesini umuyor, şimdiden iyi bayramlar diliyorum” dedi.

4 AY SONRA ÖDE
ING Bank, müşterilerinin Kurban Bayramı öncesi artan nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik 48 aya varan taksitlerle kredi notuna göre avantajlı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği sunuyor.

Kredi notu yüksek müşterilere daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan kampanyada faiz oranları %1,19 ile %1,39 arasında değişiyor.
Dileyen müşteriler krediyi şimdi alıp; ödemelerine 4 ay sonra başlayabiliyor.

GÜNDE 10 TL TAKSİTLE 10 BİN TL KREDİ
Fibabanka, bayram yaklaşırken artan nakit ihtiyaçlar kredi imkanı sağlıyor. Kampanya kapsamında günde 10 TL taksitle 10.000 TL tutarlı kredi kullanılabileceği gibi farklı vade ve tutarlar ile de müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuluyor.

Fibabanka Genel Müdür Yardımcısı Sezin Erken, “Müşterilerimize erken bayram müjdesi veriyor ve bu dönemdeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere uygun oranlarla Bayram Kredisi ürünümüzü sunuyoruz. Bu vesileyle, Fibabanka olarak bayramı daha erken kutlamak için tüm müşterilerimizi şubelerimize bekliyoruz.” dedi.

12 AYDAN 48 AYA DEĞİŞEN VADE
ABank’ın, yüzde 1,25’ten başlayan, 12 aydan, 48 aya değişen vadelerde, “Bayrama Özel” ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor.

Kampanyadan yararlanarak, bayram dönemindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir bayram geçirebilirsiniz. Kredi başvurusu ve kampanya hakkında detaylı bilgilere ABank web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.