BEŞİKTAŞ: 30 Ağustos kutlamaları

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

30 Ağustos kutlamaları
30 Ağustos kutlamaları

30 Ağustos Fener Alayı yürüyüşü, etkinlikler ve sürpriz konserlerle Beşiktaş Belediyesi kutlayacak. Klasik otomobiller 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yollara çıkacak. Enme Orkestraı Zafer Bayramı’nda Beşiktaş’ta sahne alacak. 30 Ağustos Zafer Bayramı Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği programlarla kutlanacak.
Beşiktaş Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramını her yıl geleneksel hale getirdiği Fener Alayı Yürüyüşü, etkinlikler ve sürpriz konserlerle kutlayacak.
Saat 11.00’de klasik otomobiller 30 Ağustos’ta Zafer Bayramı için yollara çıkacak. Maltepe’den hareket ederek Kadıköy üzerinden Dolmabahçe’ye varacak olan kafile burada mini bir gösteri sunacak. 12.30’da Dolmabahçe Sarayı’nda olacak klasik otomobil konvoyu ardından Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Göksel Kaya( Atatürk’e benzerliği ile tanınan kişi), Klasik Otomobilciler Derneği Başkanı Serkan Okay 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yılına özel düzenlenen programda konuşma gerçekleştirecek.

BİTTİ Mİ TABİ Kİ HAYIR!
BİNLER 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI IŞIĞINDA FENER ALAYI İLE YÜRÜYECEK

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yıl dönümünde Beşiktaş Belediyesi, Balmumcu Kavşağı’nda her yıl geleneksel hale getirdiği fener alayı yürüyüşü gerçekleştirecek. Binlerce vatandaş ellerinde meşaleler ve dillerinde marşlarla Barbaros Meydan’ına yürüyecek.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ FOLKLAR EKİBİ’NDEN MUHTEŞEM ATATÜRK GÖSTERİSİ!

Belediye Folklar Ekibi 30 Ağustos akşamı Barbaros Meydanı’nda zeybek gösterileri gerçekleştirecek. Ama bu bildiğiniz sadece zeybek gösteri değil! Folklar ekibinde yer alan kişilerin yüzü Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sülüetine bürünecek ve ekip Zafer Bayramı Coşkusunu zeybekle Beşiktaş’ta yaşatırken Atatürk’ün sülüetini tüm ekip yüzlerinde taşıyacak.

BİRBİRİNDEN SÜRPRİZ DJ PERFORMANSLARI VE ENBE ORKESTRASI GECEYİ AYDINLATARAK COŞKUYU TAVANA ÇIKARACAK!

Fener Alayı Yürüyüşü, Belediye Folklar Ekibi gösterileri’nin ardından Barbaros Meydan’da Dj performansları ve Enbe Orkestrası 30 Ağustos Coşkusunu tüm Beşiktaş ve İstanbullu vatandaşlara doyasıya yaşatacak. Zafer bayramımızın 95. Yıl dönümünü kutlayacağımız etkinliklere Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’da katılacak. Bu anlamlı günde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tarih: 30 Ağustos Çarşamba
Yer: Dolmabahçe Saat Kulesi
Saat: 12.30
Yer: Balmumcu Kavşağı (Mercure Otel Önü) Fener Alayı Yürüyüşü
Saat: 19.00
Yer: Barbaros Meydan
Folklar Ekibi Gösterileri ve Enbe Orkestrası
Saat: 20.00
İletişim: 0530 675 63 55

30 AĞUSTOS FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜNE DAVET

30 Ağustos Fener Alayı yürüyüşü etkinlikler ve sürpriz konserlerle Beşiktaş Belediyesi tarafından kutlanacak.
Beşiktaş Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramını her yıl geleneksel hale getirdiği Fener Alayı Yürüyüşü, etkinlikler ve sürpriz konserlerle kutlayacak. Balmumcu kavşağından fener alayı yürüyüşü ile başlayacak kutlamalar, Barbaros Meydanı’nda gerçekleşecek sürpriz programlar ve Enbe Orkestrası konseri ile devam ederek Zafer Bayramının 95. Yıl dönümü kutlanacak.
Beşiktaş Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yıl dönümü nedeniyle Beşiktaş’ta bir dizi etkinlik düzenleyecek. Akşam saat 19.00’ da Balmumcu Kavşağı Mercure Otel önünden fener alayı yürüyüşü ile başlayacak kutlamalarda, binlerce vatandaş ellerinden meşaleler ve marşlarla birlikte Barbaros Meydanı’na yürüyecek.
Barbaros Meydanı’nda belediye folklor ekibi zeybek gösterileri, Dj performansları ve sürpriz programlarda devam edecek olan etkinlikler Enbe Orkestrası konseri ile son bulacak.
Zafer bayramımızın 95. Yıl dönümünü kutlayacağımız etkinliklere Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’da katılacak. Bu anlamlı günde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tarih: 30 Ağustos Çarşamba
Yer: Balmumcu Kavşağı (Mercure Otel Önü)
Saat: 19.00
İletişim: 0530 675 63 55

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50525 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.