TEKNOLOJİ: Final Fantasy XV Pocket Edition geliyor

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Square Enix’in önemli oyunlarından Final Fantasy XV, geçtiğimiz sene PS4 ve XONE için çıkmıştı. 2018’de de PC’ye gelecek. Şimdi bir de mobil sürümü duyuruldu.

FF severlere müjde! Final Fantasy XV Pocket Edition, bu yılın sonuna doğru Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihazlar için satışa sunulacak. Aksiyon RPG türündeki yapım, 10 bölümden oluşuyor ve ilk bölümünü ücretsiz olarak indirip oynayabileceksiniz. Tüm bölümlere ulaşmak için ise para ödemeniz gerekecek. Pocket Edition’ın ana oyuna kıyasla en ciddi farkı ise, daha yumuşak, karton tarzda görsellere sahip olması.

Yapımcılar, ana oyundaki birçok karakter ve hikaye detayının bu “cep sürümü” oyununda da yer alacağını belirtiyor. Bir de tanıtım videosu yayınlandı. İyi seyirler.

CNN TÜRK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.