MEDYADAN: Star TV Zuhal Topal’ın kalemini kırdı!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Zuhal Topal
Zuhal Topal

Star TV Zuhal Topal’ın kalemini kırdı! Yerine hangi gazeteci geldi? Star TV, yeni yayın dönemi öncesinde aldığı kararla evlilik programını kaldırıp Zuhal Topal’la yollarını ayırdı.

Star TV, yeni yayın döneminde Zuhal Topal’la yolları ayırma kararı aldı. Star TV, aldığı kararla izdivaç programını tamamen kaldırarak Zuhal Topal’la da ilişiğini kesti.

İzdivaç yerine hafta içi her gün aynı saatte kriminal bir program başlıyor. Sunucusu ise Habertürk’ün deneyimli ekran yüzü Balçiçek İlter olacak.

TOPAL’IN YERİNE BALÇİÇEK İLTER

Star Tv’de bugün yapılan toplantı sonunda hükümetten ve RTÜK’ten gelen seslere kulak verilerek artık izdivaç programı yayınlamama kararı alındı. Yepyeni bir program için gazeteci Balçiçek İlter ile anlaşıldı.

MEDYA RADAR

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.