DÜNYA: Fransa’da terör paniği

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Fransa
Fransa

Fransa’nın Marsilya kentinde bir araç kalabalığın arasında girdi. Olayın bir terör saldırısı olup olmadığına dair henüz resmi bir açıklama ise bulunmuyor. Polis olayın yaşandığı eski liman bölgesini boşalttı. Eski liman bölgesinde meydana gelen olayda en az 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı. 35 yaşındaki sürücü gözaltına alındı. Halka bölgeden uzak durmaları çağrısı yapıldı. Polis olayı soruşturuyor. Olayın “terör saldırısı” olup olmadığı henüz bilinmiyor. Sürücünün ilk olarak yerel saat ile sabah 8:15’te şehrin başka bir bölgesindeki bir otobüs durağına çarptığı, bir saat sonra ise başka bir durağa yöneldiği kaydedildi.

NTV, BBC Türkçe

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.