SPOR: Büyük katkı sağladı

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş
Beşiktaş

Beşiktaş’ta iki isim gollere büyük katkı sağladı. Caner üst üste 2. maçta da asist yaptı; geçen hafta gol atan Cenk’de Babel’e ‘al da at’ pası verdi. Beşiktaş’ın iki ismi yine gollere büyük katkı sağladı. Geçen hafta Pepe’nin attığı kafa golünün pasın veren Caner Erkin dün de Talisca’nın kafasına adrese teslim bir pasla golün gelmesini sağladı. Tecrübeli sol bek böylece 2 maçta 2 asistle takıma katkı sağladı. Cenk Tosun’da gecenin yıldızlarındandı. Antalyaspor karşılaşmasında penaltıdan ağları sarsan milli futbolcu, bu kez asistle ön plana çıktı. Tosic’in pasını ustaca önüne alan golcü oyuncu, arka direkte Babel’e ‘al da at’ pası çıkardı. Cenk ikinci yarıda önemli bir gol pozisyonunundan yararlanamadı.

FOTOMAÇ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.