MEDYADAN: Cem Küçük, bu seferde Ertuğrul Özkök’e çaktı!..

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Cem Küçük
Cem Küçük

Cem Küçük, konuk olduğu bir tv programında Ertuğrul Özkök ve Doğan Medyayı açıkça tehdit etti… Melih Gökçek’e ait Beyaz Tv’de yayınlanan “Ne Var Ne Yok” adlı programa konuk olan AKP propagandisti Cem Küçük, Ertuğrul Özkök ve Doğan Medyayı açıkça tehdit etti aşağıladı… Küçük, kendisi hakkında bir yazı kaleme alan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök hakkında çok sert sözler sarf etti. Ertuğrul Özkök, köşe komşusu Akif Beki’nin gazete yönetimi tarafından işine son verilmesi sonrası kendisine yönelik olarak “Şeytani bir operasyoncu” diyen Cem Küçük’ü tiye almıştı.

Ertuğrul Özkök’e ‘Sen kimsin?’ diye seslenen Küçük, istese onu Doğan Medya’dan kovdurabileceğini söyledi. İşte AKP propagandisti Cem Küçük’ün o skandal sözleri;

AYDIN DOĞAN’A TALİMAT VERİRİM

“Sen Kimsin? Ertuğrul Özkök sen kimsin? Bütün Hürriyet’i toplasan benim serçe parmağım kadar güçlüsün. Ben Aydın Doğan’a talimat veririm gereğini yapar. Siz kimsiniz? Nerede Tolga Tanış, Nazlı Ilıcak, Bülent Mumay, Eyüp Can nerede? ByLock İsmail (İsmail Saymaz’ı kastediyor) ekrana çıkabiliyor mu? Nerede? ”

“HADİ HÜKÜMET ALEYHİNE BİR YAZI YAZIN”

“Eskisi gibi çıkın haydi hükümet aleyhine bir yazı yazın. Eskiden eleştiriyordunuz. Bir tane bile eleştirel yazı yazamıyorlar. Şimdi kafayı Hakan Fidan’a takmışlar, Hulusi Akar’a takmışlar onlar üzeriden gidiyorlar.”

“PARMAĞIMDA OYNATIYORUM AYDIN DOĞAN’I”

“Kafa bu. ama güçleri kalmadığı için… Hiç bir güçleri yok. Bütün Hürriyet’i topla, benim serçe parmağım daha güçlü. Ben talimatı veririm patron gereğini yapar orada. Yapmıyor mu? Parmağımda oynatıyorum ben onları. Kedinin dareyl oynadığı gibi oynuyorum. Zeka yok bunlarda. Bizimkiler bunları bir şey zannediyor. Ben bunları yıllarca okudum. Bunlarda zeka falan yo. Bakın ne halde Hürriyet. O kadar kötü ki durumları, eleştirecek eleştiremiyor, bir şey diyecek diyemiyor. Referandumda hayır bile diyemediler. Bu kadar ezik, bu kadar bitik durumdalar. Halen bunlardan korkan var. Ya FETÖ’nün yamulttuğu Odatv’den bile korkan var. FETÖ bunların alayını yamulttu, cezaevinde çürüttü bunları”

GAZETEPORT

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.