EKONOMİ: Bayram Geleneği, Aile Yemeği

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Reis Gıda
Reis Gıda

Pirinç ve bakliyat kategorisinde en güvenilen, en çok tercih ve tavsiye edilen Reis Gıda, Bayram bereketinin ve güzelliğinin sofralarınızda daimi olmasını ve tüm Müslüman aleminin sağlık ve huzur içinde nice bayramlara kavuşmasını temenni ediyor.

Aileleri birleştiren, özlemleri bitiren ve mutlu yarınlara vesile olan bayram, kültürümüzün temel taşını oluşturmaktadır. Bayram birlikteliktir, hoşgörü ve kavuşmadır.
Büyüklerimizin her daim hatırlarını sormamız gerekir. Özellikle bayramlarda bunun önemi daha da artar. Kurulan sofralarda aile birlikteliği, annelerin birbirinden güzel yemekleri, Reis lezzetleriyle geleneğini yaşatıyor. Reis Gıda dünya mutfaklarına ve Türk sofralarına sunduğu çeşitli ürün yelpazesiyle 36 yıldır lezzet elçiliği yapıyor.

Sağlıklı ve Lezzetli Nice Bayramlara

Sağlıklı bir yaşamın temeli yeterli ve dengeli beslenme kurallarının yaşam biçimi haline getirilmesi ile mümkündür. Sağlıklı beslenme ve kaliteli yaşam iyi bir geleceğe zemin hazırlar. Pirinç, bakliyat, bulgur ve sebze yemekleriyle dengeli ve sağlıklı bir beslenme planı yapabilir aynı zamanda lezzetli ve geleneksel tatlarımızı birlikte koruyabiliriz.

Mutfak kültürümüzü, beslenme alışkanlıklarımızı, hala bozulmayan aile yapımızı, komşuluk ilişkilerimizi ve bayramda bir araya gelme gibi alışkanlıklarımızı sürdürmeliyiz.
Tüm sevdiklerinizle bir sofrayı paylaşacağınız, bereketli lezzetlerde buluşacağınız, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlarınız olsun.

Reis olsun, Afiyet olsun

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50791 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.