SPOR: İmza töreni yapıldı

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş
Beşiktaş

Jeremain Lens için Vodafone Park’ta imza töreni yapıldı. Vodafone Park’ta Jeremain Lens için düzenlenen törene; Başkan Fikret Orman, Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), Candaş Tolga Işık (İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi), ile basın mensupları katıldı.

Lens ile birlikte takımın güzel bir sezon geçireceğini ifade eden Başkan Fikret Orman, şunları söyledi:

“Biz Lens’i istedik. O da bizimle oynamayı çok istedi. Büyük ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Güzel bir sezon geçireceğiz hep beraber. Bizim işimiz oyuncularımızı mutlu etmek, onların da işi bizim tarftarlarımızı mutlu etmek. Beşiktaş ailesine hoşgeldin diyorum. Jermain Lens’in annesi de burada ona da teşekkür ediyorum. Onlar da bu kararda destek oldular. Her şeyin hayırlısı olsun. İnşallah hep beraber güzel günler geçirmemiz umuduyla tekrar hayırlı olsun diyorum.”

Beşiktaş’ın yeni transferi Jeremain Lens, Beşiktaş ailesine katıldığı için çok mutlu olduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Çok teşekkür ederim. Beşiktaş ailesine katıldığım için çok mutluyum. Beşiktaş üst üste 2 sezon şampiyon oldu. Üçüncü şampiyonluğu hedefliyor. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağız hep birlikte. Takımın bir parçası olarak buradaki başarıya katkı yapmak istiyorum. Beşiktaş çok büyük bir kulüp, en üst seviyedeki hedeflerin bir parçası olmak istediğim için kararımı Beşiktaş’tan yana verdim.”

Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.