SPOR: ‘En iyisini yapmak için sahaya çıkacağız’

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Şenol Güneş
Şenol Güneş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Süper Kupa öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“Yeni bir sezona başlıyoruz. Sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını diliyorum. İlk resmi maçımızı oynayacağız. İki takımın da iyi oynamasını bekliyorum. Gökhan ve Atınç sakat. Talisca da bu maçta bizle olmayacak. Hazırlık döneminde hiç maç kazanamadık. Umarım yarın kazanırız. Rakibi iyi tanıyoruz. Keyifi bir maç diliyorum. Hazırlık dönemi daha devam ediyor. Bu durum kötü oynamayı gerektirmez. Takım olarak tam hazır değiliz. Daha iyiye gidiyoruz. Zaten bir oyun anlayışımız var. Yarın futbolcularımın en iyi oyunların oynayacağını düşünüyorum. Milli takım arasına kadar dört tane resmi maç yapacağız. Bu dönemi kayıpsız atlatmalıyız. Beşiktaş büyük bir kulüp. En iyisini yapmak için sahaya çıkacağız.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.