SPOR: Beşiktaş-Las Palmas maçı ne zaman?

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş-Las Palmas
Beşiktaş-Las Palmas

Yeni sezon hazırlıklarına İspanya’da devam eden Kara Kartal, 4. hazırlık maçında La Liga ekiplerinden Las Palmas ile karşı karşıya gelecek. Beşiktaş-Las Palmas maçı hangi kanalda saat kaçta? İşte detaylar…

Yeni sezona İstanbul’da başlayan ve ardından kısa bir Çin turu yapan Beşiktaş İspanya’da 4. hazırlık maçına çıkacak. Beşiktaş, İspanya La Liga ekiplerinden Las Palmas ile dostluk maçında kozlarını paylaşacak.

Beşiktaş-Las Palmas maçı hangi kanalda saat kaçta?

Marbella Stadı’nda oynanacak ve yarın saat 21.00’de başlayacak karşılaşma D-SMART’ın Smart Sport 77. kanalından canlı olarak ekranlara gelecek.

FANATİK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.