BEŞİKTAŞ: Hırsızlar duvarı deldi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Hırsızlar duvarı deldi
Hırsızlar duvarı deldi

Beşiktaş’ta ilginç bir hırsızlık girişimi meydana geldi. Beşiktaş’ta duvarı delen acemi hırsızlar kuyumcu dükkanını soymaya kalktı. Hırsızlar alarmın çalmasıyla bir şey alamadan geri kaçtı.

Beşiktaş’ta gece saatlerinde kuyumcu ve mücevher dükkanını soymaya kalkan acemi hırsızlar alarmın çalmasıyla bir şey alamadan geri kaçtı. Hırsızların, kuyumcuya girebilmek için duvarı delmesi ise şaşkınlığa sebep oldu.

Olay, geçtiğimiz cumartesi günü Beşiktaş’ta bir kuyumcu ve mücevher dükkanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde kuyumcu ve mücevher dükkanını soymaya kalkan hırsızlar kuyumcunun yan tarafında bulunan metruk binanın içine girdi. Binadan, kuyumcunun arka tarafına gelen hırsızlar duvarı deldi. Duvarın delinmesinden dolayı alarm çalmaya başladı. Alarmı duyan acemi hırsızlar hiç bir şey alamadan geri kaçtı. Sabah saatlerinde dükkanı açan iş yeri sahibi dükkandaki deliği görünce şaşkına döndü. İş yeri sahibi hemen polis ekiplerine haber verdi.

Olay anında alarmın çaldığını söyleyen iş yeri sahibi Mustafa Ülvan, “Yan bina metruk bir bina. Oradan girip gece 02.15’te soymaya kalkmışlar. Zaten alarm çaldı, alarm şirketinden aradılar. Ben kameralara baktım ama herhangi bir hareket göremediğim için her hangi bir şey olmadı. Alarmı görüp kaçtılar” dedi.

Hırsızlar önce merdiven dayadı ardından da kuyumcu dükkanının arkasındaki metruk binaya girdi. Hırsızlar yanlarında matkap delici aletler, çekiç gibi aletleri kullanış.

Olay yerine gelen polis ekipleri kaçan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

MİLLİYET

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50525 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.