SPOR: ‘Gurur duyuyorum’

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Ryan Babel
Ryan Babel

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında Ryan Babel açıklamalarda bulundu. Beşiktaş futbol takımına katıldığı için gurur duyduğunu dile getiren Babel, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi:

“Bizi zor bir sezon bekliyor ancak iyi bir şekilde çalışıyoruz. Bu sezon bazı alışkanlıklarımı biraz değiştirdim. Ben yaz döneminde sadece 5 gün dinlendim ondan sonra da antrenmanlara başladım. Bu sezon daha iyi oynayabilmek için antrenmanlara daha önce başladım. Takıma katıldığım için gurur duyuyorum. Şampiyonluğun, başarının bir parçası oldum, yine başarının parçası olurum.

Forvet oynayabilirim kariyerim boyunca istatistiklerime bakarsanız tam anlamıyla bir golcü olduğumu söyleyemem. Bazı özelliklerim var, topu saklayabilirim, takımı öne taşıyabilirim, arkadaşlarımı pozisyona sokabilirim ancak tam anlamıyla bir golcü değilim.

Deneyim sahibi olmak her zaman önemlidir. Pepe gibi bir oyuncu geldiğinde seviye atlamanız için size büyük bir katkı sağlar. Avrupa’da da büyük takımlarla başa çıkabilecek duruma geleceğiz. Avrupa kupalarında ileriye doğru 1 değil 2 adım atmamız gerekiyor.”

Beşiktaş JK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.