SPOR: Kartallardan şampiyonluk açıklamaları!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş’ın şampiyonluk sevincini coşku ile kutlayan Beşiktaşlı futbolcular, kazandıkları başarı hakkında açıklamalarda bulundular.

OĞUZHAN: Çok uzun bir yol kat ettik, çok istedik. Başakşehir’i tebrik ediyorum. Bizi bu kadar zorlayacaklarını kimse beklememişti. Bu sene zor olacağını biliyorduk. Zor da oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

FABRİ: Ben buraya bir aileye geldim. Büyük bir aileye geldim. Bütün sezon boyunca neyimiz varsa onu verdik bu mutluluk için. Bu anı yaşadığımız için çok mutluyuz.

DEMBA BA: Bu kulübü ne kadar sevdiğimi, ne kadar kalpten bağlı olduğumu herkes biliyor. Şu an hiçbir şey belli değil. Her şey iki hafta içinde netleşecek. Oturup, konuşacağız.

ABOUBAKAR: Muazzam bir olay. Sezon başından beri bu anı yaşamak için çalıştık. Üçüncü yıldızımızı taktık. Umarım bu yolda devam edeceğiz.

QUARESMA: Büyük takım gibi oynadık, büyük takım gibi mücadele ettik, büyük takım gibi şampiyonluğu kutlayacağız. Ben taraftara onlar da bana aşık. Kanımızın son damlasına kadar savaşacağımı söylemiştim, buna devam edeceğim.

TOLGAY: Çok duygusal bir gün. Takım olarak, yönetim olarak, taraftar olarak hak ettik. Herkese çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum, bugün sözleşme konuşmak hiç uygun olmaz. İnşallah burada daha çok kupa kaldırırım.

TOLGA: Bu yarışta emeği geçen ve yüreklerini koyan taraftarımıza, yönetimimize, takım arkadaşlarıma ve teknik heyete teşekkür ediyoruz. Zaman zaman üzüntüler de yaşadık. Bu yarışı güzelleştiren herkese çok teşekkür ediyoruz. Rakiplerimiz olmasa bu güzellik olmaz. Biz hedefimize ulaştık. Umarım bu başarılarımıza devam ederiz. İnşallah daha nice şampiyonluklar yaşarız.

GÖKHAN GÖNÜL: Ne diyebilirim ki? Bu mutluluğu anlatmaya kelimeler yetmez. İşte görüyorsunuz tribünleri… Başakşehir için üzgünüz, çok güzel mücadele ortaya koydular. Doğrusunu söylemek gerekirse fazlasıyla tedirgin olduk. Onları da tebrik ediyoruz. Ben her zaman doğru olanı yapmaya çalıştım. Hiçbir takıma ve oyuncuya saygısızlık yapmadık. Hiçbir zaman taraftara oynamadım. Ben kendimi biliyorum.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.