SPOR: Büyük görev Oğuzhan’da

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beşiktaş-Bursaspor maçı için, Oğuzhan Özyakup’a önemli bir görev verdi. Talisca’nın cezalı durumda olmasından dolayı, onun yokluğunda hücum organizasyonlarını Oğuzhan yönetecek. Anderson Talisca, 1 maçlık ceza aldığı için, 15 Mayıs’taki maçta forma giyemeyecek. Talisca’nın yokluğunda hücum organizasyonunu Oğuzhan kurgulayacak. Böylece, Şenol Güneş hücumdaki planlarını üretirken; Oğuzhan’ın yaratacağı pozisyonlara göre karar verecek.

Yapılan antrenmanlarda da Oğuzhana destek veren Şenol Güneş’in, “Sana güveniyorum. Kaptan olarak takımı yönlendirmen ve pas alış verişini iyi sağlaman lazım. Bunları da yapabilecek kalitedesin. Bu kritik virajı kazasız dönmeye mecburuz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50917 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.