Tadımız tuzumuz kaçtı!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Daha geçen ay yazdım, dikkat!.. Olur olmaz söylemler tehlikelidir diye… Ne oldu şimdi
Avrupa Kupaları’na veda ettik… Ama fırsat geldi mi çakan şimşek gibi, kullanmak lazım derseniz olacağı budur!.. Halbuki daha sakin, daha temkinli olunsa idi, Beşiktaş’ın yarı final hatta final şansı bile vardı… Beşiktaş bu yıl çok önemli fırsat yakaladı ama adeta elinin tersiyle itti. Kara Kartal’ın Avrupa Ligi’nden elenmesi yazık oldu!.. Hiç yoktan tadımız tuzumuz kaçtı!.. Bence buraya kadar gelmişken, elenmeyebilirdik. Ancak o kadar fırtına koparıldı ki, ne hoca, ne yönetim ne de futbolcular bu stresi kaldıramadı!.. Öz eleştiri yapmak ve dersler çıkartmak lazım. Yoksa “Seneye bu kupayı alacağız” demek işin en kolay yoludur ve kimseye hiç bir şey kazandırmaz. Olsa olsa taraftarı bir yıl daha umutlandırmak olur!.. Ayrıca hiç birşey çantada keklik değildir!.. Lige gelirsek, Beşiktaş bu yıl şampiyon olacak ve 3. yıldızı takacaktır, buna inanıyorum… Lig erken bitmiştir, herkes bunu kabul ediyor. Ancak şampiyonluk havasına girmiş bir Beşiktaş, son maçlarına da ilk maçlarına çıktığı gibi aynı hırs ve istekle çıkmalı, Beşiktaş gibi oynamalıdır… Alınacak bir kaç kötü sonuç, 3. yıldızı bile gölgede bırakabilir. Ben söyleyeyim de… Sonra, yine tadımız tuzumuz kaçmasın!..
***
Tam bu yazıyı yazmıştım ki, Başakşehir mağlubiyeti geldi!.. Yazdıklarım aynen geçerlidir. Yeter ki gerekli dersler çıkartılsın!..

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.