SPOR: “Kimseyle kavga etmeyelim”

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Kimseyle kavga etmeyelim
Kimseyle kavga etmeyelim

Başkan Orman, Divanda umut dağıttı. “İstikrarlı bir yapı kurduk. İnşallah 4-5 yıl daha şampiyonluk görürüz. Camia içinde içinde çekişme ve kavgalar olmasın.”
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gerçekleştirecekleri çalışmalarla futbol takımının daha başarılı hale geleceğini söyledi. Fikret Orman, Vodafone Arena Moda Merkezi’nde gerçekleştirilen olağan divan kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, “Oluşturacağımız istikrarla futbol takımımız daha başarılı hale gelecektir.” dedi. Geçmiş sezonlarda Beşiktaş’ın üst üste şampiyonluklar yaşadığını hatırlatan Orman, “Allah bize inşallah 4 sene, 5 sene üst üste şampiyonluklar gösterir.” ifadesini kullandı.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, camia içinde kavga ortamından uzak kalarak çalışmaları gerektiğini söyledi. Orman, “Tüzüğü yenilemek gerekiyor. Tüzükte birini mutlu ederken, diğer tarafta mutsuzluk oluyor. Kulüp içinde çekişmenin en çok yaşandığı konu tüzük oluyor. İş, yönetimle karşısında duranların kavgasına dönüşüyor. Bunlar beni üzüyor. Kimseyle kavga etmeyelim. Sokaktaki Beşiktaşlılar bizden icraat bekliyor, boşuna boşuna kavga olmamalı” dedi.
Başkan Fikret Orman, divanda üyelere çok konuşulan teknik direktör Şenol Güneş’in durumu hakkında bilgi verdi ve şöyle konuştu: ” Güneş ve ekibiyle yaptığımız anlaşma 2 artı 1 yıldır. Bu bir yılda Beşiktaş’ın çıkma hakkı vardır, Şenol Güneş’in öyle bir hakkı yoktur. Bir yıl daha sözleşmemiz var. Sözleşmeler çok önemli şeyler değildir. Mutsuzluk olmasın yeter ki. Biz hocamızı bırakmayacağız.”
Beşiktaş’a ait bir futbol takımının satın alınması için anlaşmaların tamamlandığını kaydeden Orman, bu konudaki çalışmaları genel kurulun onayına sunacaklarını dile getirdi. Vodafone Arena’ya yapılan yatırımla ilgili polemiklere değinen Orman, şunları kaydetti: “Vodafone Arena’nın yatırımı 382 milyon lira tuttu. Diğer yapılan statlardan çok farklı bir yatırım oldu. Mutlaka arkamızdan konuşulur ama ahlaksızca olmamalı” dedi.
Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde şampiyon olan takıma prim verilip verilmeyeceği yönündeki soruya Orman, “Türkiye Kupası’nda 50 bin lira prim verdik. Çocukların daha 3-4 aylık maaşları duruyor.” şeklinde cevap verdi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.