BEŞİKTAŞ: Bugün herkes “DANS”a davetli

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Bugün herkes "DANS"a davetli
Bugün herkes "DANS"a davetli

Uluslararası Dans Festivali başlıyor. Bandolar ve rengarenk danscılar bu festivalde bir araya gelecek. Beşiktaş Belediyesi’inden Uluslararası Dans Festivaline dev kortej yürüyüşü.
Beşiktaş Belediyesi bu sene ‘’Barış ve Dostluk İçin Dans Et’’ sloganıyla 6.sı düzenlenen Uluslararası Dans Festivali’ne dev bir kortej yürüyüşü düzenliyor.
 
Beşiktaş bu dans festivaliyle rengarenk olacak.
 
Uluslararası dansçıların katılacağı, bandolarla birlikte dans severlerin eşşiz bir organizasyonla eğleneceği kortejin ardından Beşiktaş Köyiçi Kartal Heykeli’nde 81 ilden gelen dansçılar hünerlerini tüm Beşiktaşlı dans sever vatandaşlara sunacak. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ve ruhunda dans aşkını taşıyan çok sayıda vatandaşın katılacağı etkinlikte siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 
Beşiktaş Belediyesi ‘’Barış ve Dostluk İçin Dans Et’’ sloganıyla bu sene 6.sı düzenlenen Uluslararası Dans Festivali’ne dev bir kortej yürüyüşü ve dans gösterisi düzenliyor.  Uluslararası dansçıların ve 81 ilden özel olarak bu festival için gelecek grupların katılacağı kortejde dans severler eşsiz bir ziyafet yaşayacak.
Beşiktaş Kültür Merkezi önünde saat 11’de başlayacak olan kortej yürüyüşünün ardından Köyiçi Kartal Heykeli önünde dansçılar Beşiktaşlı vatandaşlar için özel bir gösteri sunacak.
                             
Tarih: 31.03.2017(Bugün)
Yer: Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)
Saat: 11.00
İletişim: 0530 675 63 55

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.