SPOR: Lyon’lu futbolcudan: “Zor bir eşleşme”

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Lyon'lu futbolcudan: "Zor bir eşleşme"
Lyon'lu futbolcudan: "Zor bir eşleşme"

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek finaldeki rakibi Lyon’un futbolcusu Emanuel Mammana, eşleşme hakkında konuştu. UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Beşiktaş’ın rakibi olan Olympique Lyon’da kuranın yansımaları sürüyor. Fransız ekibinin 21 yaşındaki stoperi Emanuel Mammana zor bir eşleşmeye çıkacaklarını aktardı. Beşiktaş’ı fazla tanımadığını kaydeden genç stoper, “Biz iyi bir takımız. Amacımız Avrupa Ligi’nde en son aşamaya kadar gitmek. Birlikte olursak bunu başarabiliriz. Beşiktaş’a karşı oynamak zor olacak. Çok detaylı bir bilgim olmasa da turu geçmek için mücadele etmek zorundayız. Hem Ligue 1 hem de Beşiktaş maçlarını ayrı ayrı düşünüp, her birine konsantre olacağız” dedi. Kaynak: Skorer

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.