MAGAZİN: Serenay’dan özel açıklamalar

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Serenay Sarıkaya

Yeni dizisi ‘Fi’nin seyirci ile buluşmasının heyecanını yaşayan Serenay Sarıkaya, özel hayatı ile ilgili açıklamalar yaptı.

Serenay Sarıkaya
Serenay Sarıkaya

Instyle Dergisi’nin Nisan sayısının kapak konuğu, ‘Fi’ dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Serenay Sarıkaya…
Medcezir’den sonra yeni iş seçerken titiz davrandığını söyleyen Sarıkaya, yeni projesi için çok heyecanlı olduğunu söylüyor.

Serenay Sarıkaya
Serenay Sarıkaya

Hep kontrollü görünen oyuncu, “En çılgın halinizi nasıl tanımlarsınız?” sorusuna ise şöyle cevap veriyor:
“Bunun sebebi de erken yaşta bu sektöre girmem ve çok uzun zamandır anne-kız yaşıyor olmaktan kaynaklanıyor sanırım. Çünkü bana çok erken geldi erken yaşta ayakları üzerinde duran olgun kadın imajı. Hakikaten de çok fazla çılgınlık yaptığımı pek hatırlamıyorum. Hep sindirerek ve kontrollü olma isteği vardı bende. Belki arkadaş çevremde bazen çılgınca şeyler yapıyor olabilirim, ben de tam bilemiyorum”

Kaynak: SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.