SİYASET: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan flaş açıklamalar!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan
Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsviçre’deki posterde şakağıma silah dayayanlar kimse burada da onlarla beraber yürüyenler… Onlar burada da işbirilği yaptılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda düzenlenen oğlu Bilal Erdoğan’ın da yönetiminde olduğu, Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) 4. Gençlik Buluşması programına katıldı. Erdoğan buradaki konuşmasında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. FETÖ yapılanmasıyla mücadeleye değinen Erdoğan “Gençlik zihnini Pensilvanya’ya kiraya verenler gibi olmamalı, adam profesör ama kiracı. Bu süreçte ortaya çıkan YPG, DEAŞ ve FETÖ gibi katil sürüleri en çok da İslam’a zarar veriyor. Bölgemizin geleceği ipotek altına alınmaya çalışılıyor. Millet olarak imtihanımız büyük, Müslüman olarak sorumluluğumuz ağırdır” dedi. Gençlere ‘umudunuzu yitirmeyin, istikbal bizimdir’ diye seslenen Erdoğan “Gecenin en karanlık olduğu an şafağın söktüğü ana yakındır” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU’NA AĞIR SUÇLAMA

CHP lideri Kılıçdaroğlu’na da yüklenen Erdoğan “Cumhuriyet bizim için yeni bir dönem değildir. Selçuklu’nun, Osmanlı’nın devamıdır. Cumhuriyet bir devamdır. Ey Kılıçdaroğlu Gazi Mustafa Kemal ‘gençler cumhuriyeti size emanet ediyorum’ diyor” dedi. 15 Temmuz darbe gecesinde yaşananlara ilişkin de konuşan Erdoğan “(Kılıçdaroğlu) Atatürk Havalimanı’ndan kaçıyordun. Oysa seninle Atatürk Havalimanı’nda buluşabilirdim. Neymiş Bakırköy’e gitmiş…” dedi.

O PANKARTA YORUM

İsviçre’deki PKK yanlılarının gösterisinde açılan çirkin pankarta değinen Cumhurbaşkanı “İsviçre’deki posterde şakağıma silah dayayanlar kimse burada da onlarla beraber yürüyenler… Onlar burada da işbirilği yaptılar. Gençler soruyorum ‘hayır’ diyenler kim? Kandil… Kandil’in verdiği talimatta Avrupa’da ve Türkiye’de Pensilvanya ‘hayır’ diyor. Onlar ‘hayır’ dediğine göre biz doğru yoldayız” diye konuştu.

Kaynak: SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.