SPOR: Ahmet Nur Çebi: ”Bizim yolumuz belli”

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Ahmet Nur Çebi: ''Bizim yolumuz belli"
Ahmet Nur Çebi: ''Bizim yolumuz belli"

Beşiktaş’ın ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, dün akşam oynanan Antalyaspor – Beşiktaş müsabakadaki hakem kararlarını eleştirdi. Çebi, sahada 10 kişi kalmanın sıkıntısı yaşadıklarını belirterek, “Aboubakar’a ikinci sarı kart ne sebeple verilmiş halen anlayabilmiş değilim. Araştırıyorum, soruyorum. Herkes tuhaf bir karar diyor. Kimse olayın ne olduğunu anlamadı. Çözemedik olayı. Herkese de sorduk. Kimse bir şey anlamadı ve anlatamıyorum. Hakemi merak ediyorum, ne düşündü de sarı kartı gösterdi. Her şey bu kadar ucuz olmamalı. Emeğimize yazık. Yatırımlarımıza yazık. Ama ne olursa olsun biz inandık. Şampiyon olacağız. Terttemiz bir şampiyonluk yaşayacağız. Bizim adımız Beşiktaş. Bizim yolumuz belli… Şampiyonluk…” şeklinde konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.