ALIŞVERİŞ: Banyonuzu mükemmelleştirin

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Sott’Aqua
Sott’Aqua

Günlük kişisel bakımın yapıldığı banyoların hayatımızda ayrı bir yeri var. İçinde vakit geçirirken keyif alacağınız banyo tasarımları ile günlük bakımınızı yaparken kendinizi şımartın.

Sott’Aqua
Sott’Aqua

ISVEA Bagno 1962 Italia, Sott’Aqua banyo koleksiyonu ile tasarım dünyasının en prestijli yarışmaları arasında yer alan ve mükemmelliği temsil eden 2017 IF Design Award’da ödüle layık görüldü.

Sott’Aqua
Sott’Aqua

60 yılı aşkın süredir düzenlenen, dünyanın en saygın tasarım yarışmalarından biri olarak kabul gören, mükemmelliğin simgesi IF Design Award‘un bu yılki sahipleri belli oldu. IF Design Award’a bu yıl, 59 ülkeden 5.500’ün üzerinde başvuru yapıldı. Başvurular, dünyanın dört bir yanından gelen ve tasarım liderlerinden oluşan 58 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Sott’Aqua
Sott’Aqua

Özgün tasarımlarıyla dünya genelinde adından söz ettiren ISVEA Bagno 1962 Italia, Sott’Aqua isimli banyo koleksiyonu ile IF Design Award 2017’de büyük bir başarıya imza attı. İlhamını doğadan ve sudan alan, İtalyanca “su altı dünyası” anlamına gelen ve mükemmel banyolar yaratmak için tasarlanan Sott’Aqua banyo koleksiyonu ödüle layık görüldü.

Sott’Aqua
Sott’Aqua

Ödüle doymayan bir koleksiyon
Nativita Design Studios ve Sevil Acar imzası taşıyan Sott’Aqua banyo koleksiyonu, su altı dünyasının sonsuz zenginliği, gizemi ve dinginliğinden esinlenilenerek tasarlandı. Sott’Aqua koleksiyonuna ait lavabolar, Sharp&Slim teknolojisi ile üretilen ultra ince kenar özelliğine ve bakteri oluşumunu önleyen SterilPlus özelliğine sahip. Tasarım ve teknolojiyi birleştiren İtalyan ISVEA, Sharp&Slim teknolojisiyle daha önce üretilemeyen incelikte seramik tasarımlar sunarak, seramiğe en narin şekli veriyor.

Sott’Aqua
Sott’Aqua

Koleksiyona ait klozetler az su tüketimine olanak sağlayan AquaPlus özelliği ile beğeni toplarken, banyo mobilyaları geniş depolama alanı ve farklı kombinasyon seçenekleri sunuyor. Sott’Aqua, aynı zamanda yine tasarım dünyasının en önemli yarışmaları arasında yer alan Red Dot Design ve A’Design Award ödüllerinin de sahibi. ISVEA Bagno 1962 Italia bu ödülle birlikte tasarım alanında toplam 18 ödülün sahibi oldu.

Sott’Aqua
Sott’Aqua
Sott’Aqua
Sott’Aqua
Sott’Aqua
Sott’Aqua

Kaynak: MİLLİYET EMLAK

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.