Horizon Zero Dawn konsol inceleme

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

yazaronurbastug
yazaronurbastug

Bugün sizler için Horizon Zero Dawn’ı inceleyeceğim. Oyunda küçük bir kız karakter olan Aloy’u canlandırıyoruz. Babası Rost, çok erken yaşlardan beri yanında bakıyor ve onu seviyor. Oyunun konusu kısaca artık dünya yaşanılabilir bir yer değil tüm insanlık için ve karakterimiz okunu alıp karşısına çıkan robot düşmanlarla nasıl başa çıkacağını babası Rost’tan öğreniyor. Aslında babası bir usta ve kızının yoğun isteği üzerine onu çok iyi eğitiyor. Oyunun başlangıcı bu ancak söylemek istemiyorum daha fazla. Çünkü oyunun konusunu anlatmış olacağım. O yüzden oynayıp görün hikayesini.

Sony tarafından yapılan bu gizemli macera ve aksiyon dolu oyunda Aloy çok iyi yetişmiş bir usta olarak karşımızda. İlerleyen safhalarda ve kendisi haritada topladığı eşyalarla crafting yaparak kendi gücünü daha da arttırıyor. Bunun yanı sıra muazzam büyüklükte dev bir harita mevcut Horizon’da ve sizin bu haritada bir çok göreviniz bulunuyor. Bunlardan bir kısmı ana görev diğerleri ise sizin seviyenizi atlatacak yan görevler. Oyunda ayrıca kabiliyetlerinizi kazandığınız deneyimle yükselteceğiniz bir yetenek ağacı da bulunuyor. Böylece hem seviye atlayıp karakterinizi güçlendiriyor aynı zamanda da farklı birçok hareketlere ve kabiliyetlere oyunu daha akıcı oynaabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri ise son derece şahane diyebilirim. Sanırım Playstation’a gelen gelmiş geçmiş en güzel grafik ve oynanabilirliğe sahip bir oyun Horizon Zero Dawn. Oyunu oynamanızı ve oynarken keyif almanızı isteyen bir başyapıt olduğu düşüncesindeyim.

Not: Sizde oyunlarınızı analiz edilmesini ve Beşiktaş Gazetesinde yayınlanmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yeni çıkan oyunların ilk versiyonlarını veya demolarını editör Onur Baştuğ ulaştırarak sayfalarımızda inceleme yorum fotoğraf video ve şirket isminizle birlikte ücretsiz yer alabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz teknoloji haberleri veya ana sayfada reklamlarınızı ücretli olarak yayınlatabilirsiniz.
Email: onurbastug7@gmail.com

Onur Baştuğ – Beşiktaş Medya Grup
Twitter: @aquascapeland

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.