SPOR: Beşiktaş kulübü duyurdu

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş kulübü, Olympiakos maçlarında deplasman taraftarlarının stada alınmayacağını duyurdu. Açıklamada, “Yunanistan resmi makamlarınca UEFA’ya ‘güvenlik gerekçesiyle maçın deplasman takımı taraftarı olmadan yapılması’ talebi iletilmiş, UEFA tarafından her iki kulübe, bu talebin lehinde tavsiyede bulunulmuştur. Bunun üzerine Beşiktaş ve Olympiakos kulüpleri, iki takım arasında gerçekleşecek her iki karşılaşmanın da deplasman taraftarları olmadan yapılması üzerine mutabakata varmıştır” denildi.

Kaynak: FOTOMAÇ

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.