KÜLTÜR: Sihirli bir pazar

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Çocukların ve yetişkinlerin birlikte keyif alacağı sihirli bir etkinlik. Kubilay QB Tunçer’in Sihirli Pazar’ını sizlerle buluşturuyor. Tunçer’in yepyeni şovu; 27 Kasım ve 25 Aralık’ta 14:00-15:00 arası Zorlu PSM #studio’da gerçekleşecek.

1969’da Balıkesir’de doğan Kubilay “QB” Tunçer, ODTÜ’de aldığı psikoloji eğitiminin ardından aynı üniversitede Bilim Felsefesi ve Bilgi Üniversitesi’nde Kültürel İncelemeler olmak üzere iki ayrı yüksek lisans yaptı. Kendisi, halen İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam ediyor.

Kubilay QB Tunçer, kültür-sanatın farklı alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarla tanınıyor. Nuri Bilge Ceylan’ın Bir Zamanla Anadolu’da filminde rol alarak oyunculuk; televizyon, sinema, tiyatro için yazdığı birçok ödüllü metinle de yazarlık konusunda başarısını kanıtlayan Tunçer, aynı zamanda uzun yıllardır sihirle uğraşıyor. 2009’da dünyanın en iyi kabare sihirbazı olduğuna işaret eden Merlin Ödülü almasının yanı sıra Tunçer, tiyatronun duayen ismi Metin And’ın öğrencisi oldu ve Türkiye’nin pek çok şehriyle Las Vegas gibi dünyanın farklı yerlerinde gösteriler yaptı. Televizyonda yayınlanan Hokus Pokus Şov’da dünyaca ünlü sihirbazları ağırlayan QB, Herkes Sihirbaz Olacak ve Sihirbaz Lider adlı iki kitabın da yazarı.

Sihir hakkında bildiklerinizi unutun. Dünyanın En İyi Sihirbazı QB Tunçer (2009 Merlin Ödülü), #studio’da çok eğlenceli ve çok şaşırtıcı yeni bir şov sunuyor. Çocuklar ve yetişkinler bu şovu birlikte izleyebilecek, birlikte şaşıracak!

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.